Zaawansowany Certyfikowany Compliance Oficer CCO lvl 2

25 maj 2020 - 26 maj 2020

2 wyświetleń

Szanowni Państwo!


 


Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kursie Certyfikowany Compliance Oficer  CCO lvl2 – Poziom zaawansowany. Program szkolenia został stworzony przez doświadczonych praktyków, posiadających bogate doświadczenie, zdobyte na rynkach krajowych jak i międzynarodowych. Rynki finansowe i kapitałowe rozwijają się w tak szybkim tempie, że niezbędna staje się specjalizacja. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ten unikatowy program, którego do tej pory nie było w Polsce. Jesteśmy przekonani, że udział w programie Zaawansowanego Certyfikowanego Compliance Oficera CCO lvl2  dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy, teoretycznej jak i praktycznej. A zdobyty po zdaniu egzaminu Certyfikat, umocni Państwa pozycję zawodową. Ten specjalistyczny certyfikat obejmuje również wprowadzenie do głównych dyrektyw i regulacji Unijnych takich jak MiFID II, MiFIR, MAD, MAR, PRIIPS.
           
Gorąco polecam i  zapraszam,
Paweł Kuskowski, Przewodniczący Stowarzyszenia Compliance Polska


 


KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE :


   • Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli zrealizować Twoje plany zawodowe.

  • Program jest stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to czego potrzebuje praktyk.

  • Zdobędziesz kwalifikacje uznane na rynku krajowym przez większość instytucji finansowych.

  • O randze certyfikatu świadczy potwierdzenie zdanego egzaminu przed komisją egzaminacyjną w której skład wchodzą eksperci Compliance.

  • Podczas szkolenia spotkasz wiele osób z Działów Compliance, co posłuży za cenne źródło wymiany doświadczeń.


KURS KIERUJEMY DO: Szefów Departamentów Compliance, Pracowników Departamentów Compliance, Pracowników Departamentów Zapobiegania Praniu Pieniędzy, Pracowników Działów Ryzyka Operacyjnego, Osób, które chcą zrozumieć krajowy i międzynarodowy kontekst obowiązków w zakresie AML, Szefów działów ryzyka, prawników, doradców, Członków Zarządu, Osób, które wiążą ścieżkę rozwoju zawodowego z Compliance.


 


 

SZKOLENIE + EGZAMIN
zgłoszenie do 11.05.2020 r. 1 970 PLN netto
zgłoszenie od 12.05.2020 r. 2 270 PLN netto

SZKOLENIE + EGZAMIN DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA COMPLIANCE
zgłoszenie do 11.05.2020 r. 1 670 PLN netto
zgłoszenie od 12.05.2020 r. 1 970 PLN netto

Cena zawiera:

uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
materiały szkoleniowe, certyfikat, egzamin
obiad, poczęstunek podczas przerw

WIoletta Kozłowska

Praktycznie, jak i teoretycznie zajmuje się tematyką zarządzania ryzykiem braku zgodności (compliance) oraz kwestiami związanymi z dyrektywą MiFID i bardziej generalnie ustawodawstwem europejskim i amerykańskim z zakresu rynku finansowego (UCITS, CRD, EMIR, FATCA, PRIIPS, ZAFI, SOX, FATCA, Securities Act, FCPA etc.).
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studia podyplomowe z zakresu audytu strategicznego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest doktorantem w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.
Związany z rynkiem finansowym od 2007 roku (komórki prawne i compliance), od roku 2008 współpracownik kancelarii prawnych. Uczestniczył i uczestniczy w pracach grup roboczych: ds. MiFID przy ZBP, ds. Zachęt przy IDM, ds. EMIR przy ZBP, ds. MiFID II przy ZBP, ds. MiFID II i UCITS V/ZAFI przy SCP. Autor kilkudziesięciu artykułów dotyczących: dyrektywy MiFID, funkcji compliance, konfliktu interesów, market abuse, zarządzania ryzykiem braku zgodności.
Członek m.in. Stowarzyszenia Compliance Polska, International Law Association – Polish Branch i innych. Twórca bloga Compliance&MiFID i współtwórca strony MIFID.PL. Wyróżniony podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Compliance nagrodą, której celem jest wyróżnienie osób ze środowiska compliance, które wspierając działanie i rozwój Compliance w Polsce, wskazują najwyższe standardy w branży.

WIoletta Kozłowska

Konferencje, Kongresy

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Bezpłatny

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia