Wędrówka Lidera

1 wyświetleń

Shooting Trip do Izraela jest projektem dla tych, którym znudziły się zwykłe szkolenia, a którzy pragną inspiracji, energii i adrenaliny na najwyższym poziomie.


 


Weź udział w wyjątkowych warsztatach dla liderów biznesu, intensywnym treningu strzelania pod okiem najlepszych instruktorów w wyprawie w głąb ludzkiego umysłu, wolnego od iluzji, wykraczającego ponad logikę i schematy myślowe. 


 


W podroż do Tel Avivu, nazywanego Nowym Jorkiem Bliskiego Wschodu, zabierze nas Robert Krool - najwyższej klasy mentor i ekspert w dziedzinie strategii, przywództwa, przez czytelników nazywany „Alchemikiem” a przez klientów „mistrzem intelektualnej prowokacji” oraz Krzysztof Kruszewski - instruktor strzelectwa bojowego i sportowego, twórca podręczników i filmów szkoleniowych w zakresie walką wręcz oraz użycia broni palnej w bliskim kontakcie (Close Quarter Combat), działający na pograniczu rynków Polski i Izraela. 


 


Zapraszam na 5-dniowe spotkanie z samym sobą, podczas którego zbudujesz konkretną obfitość menadżerską, dowiesz się jak szacować ryzyko i ustalać własne kryteria, a przede wszystkim poznasz własną reakcję na problem.


 


To wyprawa, która prowokuje, wyostrza zmysły, poszerza perspektywę. To wyprawa, dzięki, której zostaniesz strzelcem doskonałym nie tylko na strzelnicy, ale również w biznesie.


Weź udział w wyprawie swojego życia do Tel Avivu, centrum nowoczesnego biznesu słynącego z pięknych zakątków, piaszczystych plaż i nowoczesnych drapaczy chmur  • Poznaj użyteczne zastosowanie sztuki wojennej w trudnych decyzjach biznesowych i właścicielskich podczas autorskich warsztatów Roberta Kroola;

  • Doświadcz niesamowitej adrenaliny i silnych emocji w trakcie intensywnych treningów strzeleckich z najlepszymi izraelskimi instruktorami;

  • Przeżyj dynamiczny trening z mistrzem obrony nożem i długopisem;

  • Zanurz się w niewiarygodnej mieszance egzotycznych kultur i zasmakuj w specjałach kuchni Izraela;

  • Spotkaj specjalistów, którzy przeprowadzą serię treningów dostosowanych do Twoich potrzeb i kondycji;

  • Zobacz jedno z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie świata: Izrael – ziemię wielu kultur i religii;

  • Znajdź inspirację i nową motywację, gdy wieczorami będziemy prowadzić długie coachingowe rozmowy i dzielić się doświadczeniem w biznesowym otoczeniu.


 


Największą bitwę w trakcie tej wyprawy przyjdzie Ci stoczyć we własnym wnętrzu!


 

Przesłanie formularza przez stronę internetową

CENA ZAWIERA

Warsztaty według programu
Noclegi w pokojach dwuosobowych, hotel *****
Przejazd wewnętrzny
Opieka instruktorów
Broń i amunicja na treningach
Śniadanie, obiadokolacja
Ubezpieczenie podróży

CENA NIE ZAWIERA

Lot economy liniami EL AL 1 500 PLN netto*
Lot business liniami EL AL 4 000 PLN netto*

* ceny lotów zależą od daty rezerwacji i mogą się różnić od podanych powyżej

Dopłata do pokoju pojedynczego wykorzystania Tel Aviv 4, 5 marca - 800 PLN netto

POZIOM ZAAWANSOWANIA
Dostosujemy do umiejętności uczestników dwa poziomy:

całkowicie początkujących
dobrze strzelających

Robert Krool

Robert Krool
Mentor, reżyser strategii w 50 projektach wdrożenia użytecznych zmian organizacyjnych, przeprowadził ponad 10 tys. godzin sesji mentoringowych, uczestniczył w decyzjach biznesowych wartych łącznie ponad 5 mld PLN. Przez czytelników nazywany Alchemikiem, przez klientów „mistrzem intelektualnej prowokacji”. fundator i prezes zarządu Fundacji LifeSkills, współzałożyciel Liceum LifeSkills w Warszawie.
Autor 8 książek, w jego seminariach wzięło udział ponad 600 tys. decydentów. Robert Krool jest jednym z najbardziej doświadczonych, ale i dyskretnych mentorów w Polsce i Europie. Jego klienci to przede wszystkim: Polacy, Niemcy, Holendrzy, Szwajcarzy, Duńczycy, Izraelczycy, Austriacy, a także kilka rodzin królewskich. Niektórych klientów obsługuje od 20 lat, a kilkoro z nich operuje firmami z listy „Fortune Global 500".


Robert Kruszewski
CEO w Kantar Polska. Członek ESOMAR. W latach 2001-2005 Prezes Rady Reklamy.
Zdobywca 6 pozycji w rankingu polskich przedsiębiorców dwudziestolecia 1998-2008 Rzeczpospolitej. Równolegle do pracy w dziedzinie badań i doradztwa, zawodnik grupy powszechnej Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia Warszawa, Instruktor Strzelectwa Bojowego i Sportowego,
Członek Zarządu i Master Instruktor w Self Protection Shooting Academy odpowiedzialny za rozwój systemów treningowych oraz szkoleniowiec prowadzący zajęcia dla przedstawicieli segmentu mundurowego oraz cywilnych użytkowników broni palnej.
Twórca podręczników i filmów szkoleniowych w zakresie walki wręcz oraz użycia broni palnej w bliskim kontakcie (Close Quarter Combat) działający na pograniczu rynków Polski i Izraela.więcej

Guy Rafaeli
Mistrz obrony nożem. Główny instruktor filipińskich sztuk walki w Izraelu.
Współzałożyciel i główny instruktor izraelskiego systemu walki I.C.S. oraz UKM-Ultimate Krav-Maga.
Projektant noża „Warrior” firmy Spyderco.

WIoletta Kozłowska

Konferencje, Kongresy

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Zarządzanie

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia