Umowy na obsługę IT

1514 wyświetleń

Warsztaty poprowadzą radcy prawni Roman Bieda i dr Zbigniew Okoń, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w obsłudze projektów IT, w tym sporządzaniu umów dotyczących usług IT.


 


W trakcie warsztatów nacisk położony zostanie na praktyczne zagadnienia związane z umowami IT, a poszczególne omawiane zagadnienia ilustrowane będą przykładami z orzecznictwa sądów, przypadków z praktyki oraz przykładowymi postanowieniami umów serwisowych, outsourcingowych i licencyjnych.


 


Uczestnicząc w warsztatach otrzymują Państwo zaświadczenie o punktach szkoleniowych do przedstawienia w Krajowej Radzie Radców Prawnych.


---


Warsztaty polecane są osobom zawodowo związanym z kontraktami IT, w tym:


   • kadrze zarządzającej IT, dyrektorom IT oraz managerom IT

  • managerom odpowiedzialnym w firmach IT za negocjacje i realizację umów outsourcingowych, serwisowych (utrzymaniowych)

  • managerom odpowiedzialnym za rozwój systemów informatycznych

  • koordynatorom umów serwisowych (utrzymaniowych) i outsourcingowych

  • prawnikom firm IT oraz planującym korzystać z usług IT


 

Roman Bieda - Radca prawny i rzecznik patentowy w Kancelarii Radców Prawnych Maruta Wachta spółka jawna. Od prawie 15 lat specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz szeroko rozumianym prawie nowych technologii. Zajmuje się między innymi negocjowaniem umów IT oraz doradztwem prawnym w zakresie ochrony danych osobowych oraz handlu elektronicznego.
Zbigniew Okoń - Współpracownik Instytutu Allerhanda i Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa komputerowego. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące m.in. obsługę prawną wdrożeń systemów informatycznych, usług serwisowych, outsourcingowych, kontraktów cloud computing czy rynku mobilnego.

Marcin Piotrowski

Seminaria, Warsztaty

Wydarzenia NF.pl

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

IT

umowyIT.nf.pl

Płatny

Zarezerwuj uczestnictwo