Specjalistyczny Certyfikat Compliance w FinTech

2 wyświetleń

Współcześnie obserwujemy wzrost znaczenia technologii w wielu dziedzinach życia człowieka. Nie inaczej jest w przypadku tak istotnej sfery życia jaką są finanse. 

Technologia oraz innowacje finansowe wpływają coraz mocniej na sposób działania instytucji finansowych, jak i ich klientów. Połączenie świata technologii oraz finansów zaowocowało powstaniem zupełnie nowego nurtu w dziedzinie finansów – FinTech. Instytucje finansowe traktują FinTech jako szansę na rozwój swojej działalności oraz upatrują w nim możliwości zaoferowania klientom usług finansowych za pomocą mobilnych kanałów komunikacji, gwarantujących innowacyjność oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Z drugiej strony rozwój FinTech zaowocował powstaniem nowych metod finansowania działalności gospodarczej przez dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz zrewolucjonizował sposób dokonywania płatności.

Korzystanie z innowacji finansowych musi jednak odbywać się w sposób zapewniający zgodność z istniejącym środowiskiem prawnym oraz regulacyjnym. Tym samym konieczne staje się połączenie świata FinTech oraz compliance. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zabezpieczyć zgodność nowych technologii z przepisami prawa, wymaganiami regulatorów oraz najlepszymi praktykami rynkowymi, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. 

Szkolenie zakończy się certyfikowanym egzaminem akredytowanym przez Stowarzyszenie Compliance Polska, dzięki czemu uzyskają Państwo potwierdzenie własnych umiejętności  oraz umocnią swoją pozycję zawodową.


 


PODCZAS SZKOLENIA DOWIESZ SIE?:  • Dowiesz się czym jest FinTech oraz w jaki sposób oddziaływuje na instytucje finansowe

  • Poznasz otoczenie prawne mające zastosowanie do innowacji finansowych w Twojej organizacji

  • Dowiesz się, w jaki sposób należy zarządzać ryzykiem braku zgodności innowacji finansowych

  • Poznasz regulacje określające alternatywne metody pozyskiwania kapitału na rozwój działalności, takie jak crowdunding, Initial Coin Offering (ICO)

  • Poznasz najnowsze trendy w dziedzinie FinTech, RegTech


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W SZKOLENIU?  • Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę potwierdzoną cetyfikatem, która pozwoli zrealizować Twoje plany zawodowe.

  • Program został stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to czego potrzebuje praktyk.

  • Zdobędziesz kwalifikacje uznane na rynku krajowym przez większość instytucji finansowych.


 O randze certyfikatu świadczy potwierdzenie zdanego egzaminu.


 

CENA REGULARNA
Zgłoszenie do 29.05.2018 1570 PLN + 23% VAT
Zgłoszenie od 30.05.2018 1870 PLN + 23% VAT

CENA SZKOLENIA DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA COMPLIANCE
Zgłoszenie do 29.05.2018 1270 PLN + 23% VAT
Zgłoszenie od 30.05.2018 1570 PLN + 23% VAT

Cena zawiera:
uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
materiały szkoleniowe, certyfikat, egzamin
obiad, poczęstunek podczas przerwcena
*cena nie zawiera noclegu,

Seminaria, Warsztaty

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Płatny

Zarezerwuj uczestnictwo