Kaizen & Lean Management Start

0 wyświetleń

Podejście KAIZEN uważane jest za najskuteczniejszy sposób na radykalne podniesienie produktywności, zmniejszenie marnotrawstwa i obniżenie kosztów funkcjonowania organizacji. Świadomi skuteczności tych metod zarządzania przygotowaliśmy specjalne szkolenie, dedykowane osobom rozpoczynającym swoją "przygodę" z lean management oraz kaizen. To już trzecia edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem szkolenia. Osoby które ukończą szkolenie Kaizen &Lean Management Start będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty warsztatów i wyjazdów benchmarkingowych poszerzających wiedzę na temat poszczególnych narzędzi lean management.

Wyniki metody lean są rewelacyjne i sprawdzone w setkach firm:  • koszty całości firmy obniżają się oSkontaktuj się z nami za pomocą formularza na tej stronie%

  • zapasy i czas produkcji danego zamówienia o 90 %

  • następuje równoczesna poprawa zadowolenia klienta oraz pracowników firmy.


Korzyści jakie otrzymasz zapisując się na szkolenie:  • Praktyczna wiedza  z zakresu wdrażania w organizacji kultury ciągłego doskonalenia, a w szczególności takich narzędzi jak 5S, kanban, czy JIT

  • Praktyczne umiejętności w zakresie przygotowania organizacji do zmiany w kierunku kaizen

  • Zainspirowanie do poszukiwania i wypracowania własnych rozwiązań dot. ciągłego doskonalenia


Jeśli jesteś: osobą początkującą lub właśnie wdrażasz narzędzia KAIZEN w swoim miejscu pracy, w swoim zespole lub jeśli odpowiadasz za procesy podnoszenia jakości oraz wdrażanie Lean Management & KAIZEN w przedsiębiorstwie szkolenie dedykowane jest Tobie.


 


 

zgłoszenie do 08.01.2018 - 1170 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 09.01.2018 - 1470 PLN + 23% VAT

CENA ZAWIERA:

uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby
materiały szkoleniowe, certyfikat
obiady, poczęstunek podczas przerw
*Cena nie zawiera noclegów

WIoletta Kozłowska

Jacek Branas


Ekspert w zakresie wdrażania i stosowania TOC - Teorii Ograniczeń w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych. Analizując istniejącą rzeczywistość firmy pomaga znaleźć kluczowe problemy i je usunąć. Znajduje ograniczenia w działalności firm (wewnętrzne i zewnętrzne) i pomaga je usuwać lub minimalizować.
Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą, projektami oraz pomaga we wdrażaniu zmian. W latach 2001 – 2004 przeprowadzał restrukturyzację firmy usługowo – remontowej z branży maszynowej. W wyniku restrukturyzacji firma stworzyła nowy zakres działalności i stała się również wytwórcą maszyn i urządzeń do produkcji farmaceutycznej. W roku 2009 przeprowadzał restrukturyzację wydawcy gier video – jednej z największych firm tej branży w Polsce. W latach 2011 - 2012 jako Interim Manager prowadził proces restrukturyzacji firmy produkcyjnej z branży spożywczej.
Od 2008 szkoli i wdraża zarządzania projektami metodą CCPM - Critical Chain Project Management Specjalizuje się w szkoleniu skutecznych metod zarządzania firmą, których mierzalne rezultaty są szybko osiągalne. Pomaga w ich późniejszym wdrażaniu.


Kamil Siemieniuk
Ekspert Langas Group ds. Lean i KAIZEN.
Autor wielu artykułów naukowych i projektów dotyczących organizacji produkcji. Wiedzę teoretyczną łączy z praktyką, obejmując w firmach stanowiska i działy wsparcia produkcji.
Doświadczenie menedżerskie zdobywał jako Manager Lean Manufacturing w przedsiębiorstwie branży maszynowej oraz obejmując samodzielne stanowisko projektowe w wiodącej firmie branży stolarki otworowej segmentu premium.
Codzienne stykanie się z problemami i efektami wprowadzanych zmian pozwala na mu na efektywne wdrażanie narzędzi uwzględniających behawioralną stronę organizacji.

WIoletta Kozłowska

Seminaria, Warsztaty

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Zarządzanie

Płatny

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia