JAPAN STUDY TOUR HEALTHCAE Jak być Lean inwestując w innowacje?

8 wyświetleń

Szanowni Państwo !

Zapraszamy na kolejną edycję Japan Lean Healthcare Tour. Przy udziale japońskich ekspertów w dziedzinie Healthcare, wybraliśmy kilka najefektywniej zarządzanych ośrodków medycznych w Japonii, dzięki którym, będziemy mogli poznać zasady wdrażania najskuteczniejszych rozwiązań Lean/Kaizen.
Pierwsza wizyta w japońskich ośrodkach zdrowia potwierdziła skuteczność narzędzi lean management i kaizen w zakresie , które wspierają ośrodki medyczne w służeniu pacjentom i społeczności, przy jednoczesnej poprawie wyników finansowych i operacyjnych. Również podczas tej edycji przedstawiciele kadry zarządzającej polskich jednostek służby zdrowia będą mogli skorzystać z doświadczeń najlepszych.


 


Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do menadżerów zarządzających jednostkami służby zdrowia, przedstawicieli samorządów i organów sprawujących nadzór właścicielski nad szpitalami publicznymi i niepublicznymi oraz wszystkich osób poszukujących skutecznych rozwiązań na „uzdrowienie” sytuacji w publicznych zakładach opieki zdrowotnej.


Podczas wyjazdu będziemy stawiać nacisk na przeniesienie japońskich rozwiązań zarządczych na polskie warunki rynkowe. Skorzystamy z doświadczeń i rozwiązań przedstawicieli kadry zarządzającej japońskich szpitali. Menedżerowie podzielą się z nami swoimi doświadczeniami i przedstawią najefektywniejsze rozwiązania Lean w obrębie własnej organizacji.


Przypominamy jeszcze raz przykładowe korzyści, jakie osiągnęły szpitale po wdrożeniu wybranych narzędzi lean management oraz kaizen  • Wzrost produktywności o 75 % w zakresie zaopatrzenia usług klinicznych

  • Ograniczenie o 70 % przestrzeni niezbędnej do przechowywania materiałów

  • 20 % wzrost produktywności szpitala

  • Wzrost wydajności o 5 % oraz skrócenie listy oczekujących dla pacjentów ambulatoryjnych o 75 % to rezultaty zastosowania metody len na sali operacyjnej


 


To idealne miejsce dla wszystkich otwartych umysłów zainteresowanych wdrążeniem nowych rozwiązań i podnoszeniem jakości usług medycznych w Polsce. Zapraszam do rezerwacji miejsc.


 


 


 

cena do 31.07.2017 14 700 PLN netto
cena od 01.07.2017 18 700 PLN netto

LOT (cena lotu gwarantowana do (31.07.2017) 3500 zł netto
dopłata do pokoju do pojedynczego wykorzystania 3000 zł netto

CENA ZAWIERA:

Zwiedzanie szpitali/fabryk w towarzystwie ekspertów i praktyków
Opiekę merytoryczną doświadczonych konsultantów i tłumacza
Noclegi w pokoju dwuosobowym
Wyżywienie zgodnie z programem
Przeloty i przejazdy wewnętrzne
Ubezpieczenie podróży
Certyfikat

Koszt wyjazdu nie obejmuje:

Przelotu na trasie Warszawa – Japonia
Dopłaty za pokój jednoosobowy

WIoletta Kozłowska

Seminaria, Warsztaty

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Produkcja

Płatny

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia