DRESS CODE

30 sty 2018 - 30 sty 2018

Europejska Akademia Dyplomacji
ul. Oleandrów 6, Warszawa

21 wyświetleń
Wizerunek osobisty jest ważny na wszystkich poziomach komunikacji – od wewnątrz korporacyjnej do międzynarodowej. Konieczność posiadania odpowiedniego wizerunku najmocniej daje o sobie znać w biznesie, szczególnie tym korporacyjnym. Dla osób występujących publicznie, reprezentując firmę, np. w sprzedaży produktów, czy usług – pytanie „Czy posiadać wizerunek, czy nie?” po prostu nie istnieje. Pytanie jest inne – JAKI MIEĆ WIZERUNEK? I czy mieć wizerunek ukształtowany jakby naturalnie, czy też świadomie, profesjonalnie?


Wizerunek ukształtowany żywiołowo, niesie ze sobą ogromne zagrożenie. Pozycja typu „kochajcie mnie takiego, jakim jestem” jest z biznesowego punktu widzenia pozycją z góry przegraną. O ile w świecie artystycznym taki „naturalny” jest możliwy do zaakceptowania, tak w biznesie istnieją ścisłe kanony, których niestety musimy się szczegółowo trzymać.  


Szkolenie merytoryczne wraz z warsztatem praktycznym – planowane jest na dwa dni, dzień po dniu. Pierwszego dnia będzie szkolenie z tematyki dress code, drugi dzień przeznaczony zostanie na warsztat praktyczny (Warsztaty indywidualne).


Indywidualne konsultacje w zakresie:
  • dobór indywidualnej kolorystki stroju do typologii kolorystycznej każdego z Uczestników;
  • dobór indywidualnych fasonów stroju służbowego dla sylwetek każdego z Uczestników;
  • dobór i nauka makijażu biznesowego i codziennego dla Pań, dobór zapachów – wersja dla Panów;
  • nauka wiązania krawatów dla Panów.


590zł zw. z VAT

Dorota Kabat - trener biznesu, coach, konsultant z ponad 16-letnim doświadczeniem. Zrealizowała ponad 3000 dni szkoleniowych. Z wykształcenia pedagog i psycholog. Posiada certyfikat UGW w zakresie Treningu Pamięci i Koncentracji, Pracitioner in the Art of NLP, Międzynarodowy Certyfikat Beauty for All Seasons w stopniu trenerskim. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Od 2008 Certyfikowany Coach ICF. Posiada akredytowany certyfikat N.E.W.S TM Organizatiol Navigation Dynamics do pracy facylitacyjnej i coachingowej.

Natalia Czajkowska

Seminaria, Warsztaty

Europejska Akademia Dyplomacji

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Kultura / Rozrywka

Zarezerwuj uczestnictwo