Czytanie bilansu, wskaźników, rachunku zysków i strat, cash flow, ocena opłacalności projektów

20 maj 2020 - 21 maj 2020

2 wyświetleń

Szanowni Państwo!


"...Badania mówią, że 70% decyzji mających ogromny wpływ na finanse firmy, zostaje podjęta przez menedżerów, nie posiadających umiejętności interpretacji ważnych dokumentów finansowych..." Czytanie i interpretacja pozycji bilansu, rachunku kosztów, przepływów pieniężnych, wskaźników finansowych, to niezbędna umiejętność każdego menedżera. Pozwalają na swobodne i świadome podejmowanie decyzji i działań wpływających korzystnie na kondycję organizacji.


Zapraszamy na dwudniowe szkolenie, które w przystępny sposób przedstawi interpretację i sposób wiązania wyników finansowych, podczas którego dowiesz się:  • Jak interpretować pozycje bilansu i jak wykorzystać tą wiedzę do optymalizowania działań w firmie?

  • Jak analizować poszczególne pozycje kosztowe, gdzie firma ma potencjał rozwojowy wg liczb, a gdzie powinna uważniej zarządzać ryzykiem?

  • W jaki sposób ocenić płynność finansową i jakie działania wspierają lepszy przepływ gotówki?

  • Jak ocenić kondycję spółki na bazie kluczowych pozycji sprawozdań finansowych?

  • Jak zarządzanie z wykorzystaniem wiedzy o finansach może korzystnie wpłynąć na wynik końcowy?


 

CENA ZAWIERA:

uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby
materiały szkoleniowe, certyfikat
obiad, poczęstunek podczas przerw
*cena nie zawiera noclegu, do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

Aleksandra Tarasek

Ekspert i doradca w dziedzinie finansów, konsultant i doradca finansowy dla firm. Prowadzi bardzo wysoko oceniane warsztaty dotyczące zagadnień finansowych. Posiada wyjątkowe umiejętności przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie.
Pracownik Katedry Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wieloletni analityk finansowy. Autorka wielu publikacji naukowych z zakresu bankowości i usług finansowych. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania finansami, modeli kontrolingowych i analiz rachunku przepływów pieniężnych.
Jest ekspertem i doradcą w zakresie budowania kontrolingowych modeli analitycznych dla potrzeb zarządzania operacyjnego i podejmowania decyzji inwestycyjnych. Zajmuje się analizą kondycji finansowej podmiotów na potrzeby wewnętrznego zarządzania lub inwestycyjnej polityki strategicznej.

WIoletta Kozłowska

Konferencje, Kongresy

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Finanse

Bezpłatny

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia