Certyfikowany Compliance Oficer program CCO - poziom 1 - XXI edycja

4 wyświetleń

Compliance stało się w ostatnich latach synonimem sukcesu. Każda instytucja finansowa zdaje sobie sprawę jak ważna w działalności organizacji jest kontrola ryzyka. Dlatego tak dużą wagę przykłada się do kompetencji osób, które zajmują stanowiska związane z tym obszarem - szkolenia dla firm są idealnym sposobem na ich rozwinięcie. Compliance Oficer to niezależna osoba, która w skuteczny sposób musi łączyć znajomość prawa, biznesu oraz etyki. Jest to także osoba, która musi mieć ukształtowany kręgosłup moralny – konieczny przy konfliktach interesów, które czasami mają miejsce w reprezentowanych firmach.


 


W tym kontekście chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu dla firm na Certyfikowanego Compliance Oficera. Program szkolenia został stworzony przez doświadczonych praktyków, pod nadzorem rady programowej, w skład której wchodzą szefowie działów compliance największych instytucji finansowych. Szkolenie otwarte dbędzie się ono pod auspicjami Stowarzyszenia Compliance Polska.


 


 


Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom środowiska compliance, członków Stowarzyszenia Compliance Polska oraz wszystkich zainteresowanych tematem kontroli ryzyka, przygotowaliśmy ten unikatowy program szkolenia dla firm. Jesteśmy przekonani, że udział w nim dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, co przełoży się na sprawne poruszanie się w świecie compliance. Zdobyty po zdaniu egzaminu certyfikat umocni Państwa pozycję zawodową oraz pozwoli osiągać sukcesy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.


 


Gorąco polecam i zapraszam,


Paweł Kuskowski


Przewodniczący Stowarzyszenia Compliance Polska


 


KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU DLA FIRM:


 


·         Zdobędą Państwo specjalistyczną wiedzę, która pozwoli zrealizować Państwa plany zawodowe.


·         Program szkolenia dla firm jest stworzony przez najlepszych praktyków w kraju i taki jest też materiał szkoleniowy – zawiera dokładnie to, czego potrzebuje praktyk.


·         Zdobędą Państwo kwalifikacje uznane na rynku krajowym przez większość instytucji finansowych.


·         randze programu świadczy certyfikat, potwierdzający zdanie egzaminu przed komisją, w której skład wchodzą eksperci compliance.


·         Szkolenia otwarte umożliwią Państwu spotkanie wielu osób z działów compliance, co posłuży za cenne źródło wymiany doświadczeń


·         W Radzie Programowej Certyfikowany Compliance Oficer CCO1 zasiadają szefowie Działów Compliance największych instytucji finansowych. To oni wyznaczają trendy na rynku Compliance. Spotkasz ich także na egzaminie certyfikującym.


.

CENA ZAWIERA:
- uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby
- materiały szkoleniowe, certyfikat
- obiady, poczęstunek podczas przerw
* cena nie zawiera noclegu

Paweł Kuskowski

* Szef praktyki Ryzyka Regulacyjnego i Compliance w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.
* Specjalista ds. compliance i przeciwdziałania praniu pieniędzy, posiadający wieloletnią praktykę w prowadzeniu globalnych projektów dla krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych oraz szerokie doświadczenie we współpracy z organami nadzoru.
* Podczas swojej kariery zawodowej pracował m.in. w banku RBS (The Royal Bank of Scotland), gdzie kierował międzynarodowymi zespołami ds. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, wdrażając globalne procesy i rozwiązania w tym zakresie, oraz w polskim oddziale szwajcarskiego banku UBS jako szef działu compliance i ryzyka operacyjnego. Pracował również w wiodącej irlandzkiej kancelarii prawnej – Matheson Ormsby Prentice, w której zajmował się doradztwem w zakresie compliance. W AIG Investment w Irlandii odpowiedzialny był za wdrażanie dyrektywy MiFID oraz MAD/MAR.
* Doradzał wielu instytucjom finansowym w zakresie wdrażania procedur dotyczących przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, budowania struktur compliance oraz dostosowywania działalności organizacji do wymogów regulatorów. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu we współpracę pomiędzy różnego rodzaju podmiotami oraz krajowymi i międzynarodowymi regulatorami doskonale zna rynek i kierunki jego rozwoju.
* Posiada szeroką wiedzę w zakresie kryptowaluty (Bitcoina), w szczególności w aspekcie Compliance i AML. Współpracuje z najbardziej innowacyjnymi firmami w tym zakresie.
* Jest twórcą prestiżowych programów szkoleniowych i certyfikujących w zakresie compliance i AML. Od czterech lat pełni funkcję Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska, zrzeszającego przedstawicieli 100 firm i instytucji, współpracującego z KNF, GIIF, IDM oraz GPW. Jest też członkiem rady doradczej przy International Compliance Association.
* Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również Bankowość i Finanse na Uniwersytecie w Udine we Włoszech.

WIoletta Kozłowska

Seminaria, Warsztaty

Langas Group

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Finanse

Płatny

Zarezerwuj uczestnictwo

Podobne wydarzenia